• 20181221171217
  • banner01
  • banner02
  • banner03

Џе Џијанг XinHong Електрични копродукции, Ltd.is наоѓа во Xiangyang индустриската зона, Liushi, Yueqing, Wenzhou, Жеџијанг, Кина. Liushi е главен град на апарати за низок напон inChina. Xinhong е во комбинација со Шангај Kangji Електрична опрема Co ,. Рибар и Шангај Dikai Електрични апарати копродукции ,. Ltd, со цел да се професионални за истражување, развој, производство, продажба и сервис. Соработува со голем број на познати домашни и странски големи и средни претпријатија за OEM .. И Шангај Kangji Електрична опрема Co ,. Рибар и Шангај Dikai Електрични апарати копродукции, Рибар се наоѓа во провинцијата Songjiang, Шангај.

  • лабораторија лабораторија
  • област канцеларија област канцеларија
  • опрема за тестирање опрема за тестирање

ПРОИЗВОДИ ЦЕНТАР

прес-центар

VIEW ПОВЕЌЕ
WhatsApp Online Chat !