CNC1-K серија контактор

Краток опис:

CNC1-К серија контактор 06 ~ 12A Во колото на AC 50 / 60Hz, напон од 690V, curre до 12A, contollingmotors на различни отпор types.Control, индуктивни, капацитивни товари: греење, осветлување и transformer.Control distrbutioncircuit, индустриски дистрибуција.


 • LC1-K series contactor: 06~12A
 • Color: AC:24V 36V 48V 110V 220V 380V DC:24V 36V 48V 110V 220V 380V
 • FOB Reference price: Get Latest price
 • US: $2.62~6.4/ only(Min order144)
 • Pay Ment method : pay Ment and delivery
 • детали за производот

  Тагови производ

  CNC1-К серија контактор 06 ~ 12A
  Во колото на AC 50 / 60Hz, напон од 690V, curre до 12A, contollingmotors на различни types.Control
  отпор, индуктивни, капацитивни товари: греење, осветлување и transformer.Control distrbutioncircuit, индустриски дистрибуција.
  15154847553070890 15154847645870893 15154847804224729 15154847878281843


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !