CNC1-Р серија специјални forwater котел 12 ~ 32R

Краток опис:

  CNC1-Р серија посебно за вода котел 12 ~ 32R Во колото на AC 50 / 60Hz, напон од 690V, curre до 50A, contolling мотори од различни видови. Контрола на отпор, индуктивни, капацитивни товари; греење, lightingand transformer.Control distrbutioncircuit, индустриски дистрибуција.  


детали за производот

Тагови производ

  CNC1-Р серија посебно за вода котел 12 ~ 32R
  Во колото на AC 50 / 60Hz, напон од 690V, curre до 50A, contolling мотори од различни видови. Контрола на отпор, индуктивни, капацитивни товари; греење, lightingand transformer.Control distrbutioncircuit, индустриски дистрибуција.
  15154857737223448 15154857788453505


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !