CNC1-Z DC контактори работа 09 ~ 95A

Краток опис:

CNC1-Z DC контактори работа 09 ~ 95A Во circit на AC 50 / 60Hz, напон од 690V, curre до 95A, контрола на мотори на различни отпор types.Control, индуктивни, капацитивни товари: греење, lightingand transformer.Control distrbutioncircuit, индустриски дистрибуција .


 • CJX2-Z DC(3P/4P) operation contactor: 09A~95A
 • Color: AC:24V 36V 48V 110V 220V 380V DC:24V 36V 48V 110V 220V 380V
 • FOB Reference price: Get Latest price
 • US: $5.53~27.65/only(Min order10)
 • Pay Ment method: pay Ment and delivery
 • детали за производот

  Тагови производ

  CNC1-Z DC контактори работа 09 ~ 95A
  Во circit на AC 50 / 60Hz, напон од 690V, curre до 95A, контрола на мотори на различни types.Control
  отпор, индуктивни, капацитивни товари: греење, lightingand transformer.Control distrbutioncircuit,
  индустриски дистрибуција.

  15154852685419767 15154852731402616 15154852832358289 15154852919633711


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !