CNR2 серија термички преоптоварување реле

Краток опис:

Примена: Се користи за моторни pretection, тековни CSN да се прилагоди помеѓу 0,1 ~ 13А, со рачен rest.Automatic одмор и температура compensation.The реле зема трипал покажува.


 • thermal overload rely: LR2-D13(0.1A~25A)
 • thermal overload rely: LR2-D23(23A~36A)
 • thermal overload rely: LR2-D33(17A~104A)
 • FOB Reference price : Get Latest price
 • US: $2.62~8.02/only(Min order50)
 • Pay Ment method : pay Ment and delivery
 • детали за производот

  Тагови производ

  Примена: Се користи за моторни pretection, тековни CSN да се прилагоди помеѓу 0,1 ~ 13А, со рачен rest.Automatic одмор и температура compensation.The реле зема трипал покажува.

  15154864501647474 15154864561059568 15154864613924390 15154864669707182


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !