Контактирајте не

Џе Џијанг XinHong Електрични копродукции, Ltd

адреса

Индустриска зона, Liushi Таун,

Yueqing Сити, ZhejiangProvince

Е-пошта

 

213@CN213.cn

 

телефон

0577-62756010

0577-62755010

Факс: 0577-62758010

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !