Time daidy block(control relay module)

Краток опис:

Примена: се применуваат за JCZ4 контактори контактори и релеи CNC1-09 800A на onlncrea пее функција задоцнување.


 • Time daldy block: LA2-DT20~24(0.1~180s) LA3-DR20~24(0.1~180s)
 • FOB Reference price: Get Latest pRrice
 • US: $2.6~2.8/only (Minimum order 100)
 • Payment method: payment and delivery
 • детали за производот

  Тагови производ

  Примена: се применуваат за JCZ4 контактори контактори и релеи CNC1-09 800A на onlncrea пее функција задоцнување.

  15154861989413160 15154862032858991 15154862075189329


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !