• banner01
  • banner02
  • banner03

Zhe Jiang Xinhong Electric Co, Ltd.is vendosur në zonën industriale Xiangyang, Liushi, Yueqing, Wenzhou, Zhejiang, Kinë. Liushi është kryeqyteti i aparatit të tensionit të ulët inChina. Xinhong është e kombinuar me Shanghai Kangji Pajisjet elektrike Co ,. Ltd dhe Shanghai Dikai Electric Appliance Co ,. Ltd në mënyrë që të profesionale për kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimit, shitjes dhe shërbimit. Bashkëpunuar me një numër të ndërmarrjeve të njohur vendas dhe të huaj të mëdha dhe të mesme për OEM .. Dhe Shanghai Kangji Electrical Equipment Co ,. Ltd dhe Shanghai Dikai Electric Appliance Co, Ltd janë të vendosura në provincën Songjiang, Shanghai.

  • laborator laborator
  • zona zyra zona zyra
  • pajisjet Test pajisjet Test

PRODUKTET CENTER

LAJME CENTER

WhatsApp Online Chat !