Rreth nesh

Zhe Jiang Xinhong Electric Co, Ltd.is vendosur në zonën industriale Xiangyang, Liushi, Yueqing, Wenzhou, Zhejiang, Kinë. Liushi është kryeqyteti i aparatit të tensionit të ulët inChina. Xinhong është e kombinuar me Shanghai Kangji Pajisjet elektrike Co ,. Ltd dhe Shanghai Dikai Electric Appliance Co ,. Ltd në mënyrë që të profesionale për kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimit, shitjes dhe shërbimit. Bashkëpunuar me një numër të ndërmarrjeve të njohur vendas dhe të huaj të mëdha dhe të mesme për OEM .. Dhe Shanghai Kangji Electrical Equipment Co ,. Ltd dhe Shanghai Dikai Electric Appliance Co, Ltd janë të vendosura në provincën Songjiang, Shanghai.

Products: hulumtim të pavarur dhe zhvillimin e contactors AC (AC_and_DC_du-al-përdorim rritje temperaturë të ulët dhe të konsumit të ulët të energjisë në përputhje me standardin e IEC60947.2..). anti vjeshtë (Feng Xing) contactor veçantë për elevator.Special contactor për boiler.ac ujë contactor.dc bllok kontaktit contactor.auxiliary, kohë delta vonesë block.star motorino, motorino mbyllur, rele mbingarkesë termike dhe kështu me radhë.

forca Enterprise: ne kemi laboratorike, departamenti i marketingut, hulumtim dhe departamentit të zhvillimit, departamentit të prodhimit, departamenti i cilësisë, departamenti i menaxhimit dhe ekip profesional të ekspertëve, ne zbatimin e plotë të menaxhimit të EIP. Kompania jonë ka kaluar plotësisht përmes certifikatën e sistemit të cilësisë së IS09001. Prodhimet tona janë të certifikuara nga KKK dhe CE, ne kemi qenë të hulumtuar dhe zhvilluar seri AC contactor CNC5 dhe special contactor CNC6-T anti-vjeshtë (Fengxing) për ashensor. Produktet plotësojnë standardet kombëtare për efikasitetin e energjisë dhe niveli i projektimit është arritur nivelin kryesor në shtëpi dhe jashtë vendit. Ne kemi marrë mendimin e lartë të konsumatorëve me shumicë dhe produktet tona eksportohen toKorea, Brazili, India, Italia, Rusia, Taiwanand vende dhe rajone të tjera.

shpirt Enterprise: të mësuarit, risi, integriteti, përkushtimi.

Politika e kualitetit: peopel oriented.qulity based.creativity dhe accuracy.keep duke ecur përpara

filozofia e biznesit: për të kërkesës së konsumatorit si faktor kryesor. zhvillojnë kërkime dhe-ment prodhimin e cilësisë së lartë të produkteve me kosto të ulët

Vizioni Enterprise: të jetë më e mirë prodhues contactor.


WhatsApp Online Chat !