seri contactor CNC1-K

Përshkrim i shkurtër:

CNC1-K seri contactor 06 ~ 12A Në qarkun e AC 50 / 60Hz, tension 690V, curre deri 12A, contollingmotors e rezistencës të ndryshme types.Control, induktiv, ngarkesa capacitive: ngrohje, ndriçim dhe transformer.Control distrbutioncircuit, shpërndarjen industriale.


 • LC1-K series contactor: 06~12A
 • Color: AC:24V 36V 48V 110V 220V 380V DC:24V 36V 48V 110V 220V 380V
 • FOB Reference price: Get Latest price
 • US: $2.62~6.4/ only(Min order144)
 • Pay Ment method : pay Ment and delivery
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CNC1-K seri contactor 06 ~ 12A
  Në qarkun e AC 50 / 60Hz, tension 690V, curre deri 12A, contollingmotors të ndryshme types.Control
  rezistencës, induktiv, ngarkesa capacitive: ngrohje, ndriçim dhe transformer.Control distrbutioncircuit, shpërndarjen industriale.
  15154847553070890 15154847645870893 15154847804224729 15154847878281843


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !