seri CNR2 rele mbingarkesë termike

Përshkrim i shkurtër:

Aplikimi: përdoret për pretection motorike, csn-ja aktuale të rregullohet në mes të 0,1 ~ 13A, me pjesën tjetër manuale rest.Automatic dhe temperatura kompensim.Ideja rele merr fikje treguar.


 • thermal overload rely: LR2-D13(0.1A~25A)
 • thermal overload rely: LR2-D23(23A~36A)
 • thermal overload rely: LR2-D33(17A~104A)
 • FOB Reference price : Get Latest price
 • US: $2.62~8.02/only(Min order50)
 • Pay Ment method : pay Ment and delivery
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikimi: përdoret për pretection motorike, csn-ja aktuale të rregullohet në mes të 0,1 ~ 13A, me pjesën tjetër manuale rest.Automatic dhe temperatura kompensim.Ideja rele merr fikje treguar.

  15154864501647474 15154864561059568 15154864613924390 15154864669707182


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !